Team

Sales

De sales zet met zijn klanten (accounts) de strategie en grote lijnen uit voor een doordacht marketingplan. Hij overlegt en stelt gerichte vragen om verwachtingen te detecteren. Hij maakt de vertaalslag naar concrete projecten. Hij geeft een teambriefing en zet het licht op groen. Opgepast, hij blijft maar vragen stellen, op zoek naar het antwoord op "Waarom?".

Gert Lathouwers
Gert Lathouwers
gert@wizz.be
+ 32 477 62 08 26

Accountmanagers

De accountmanager is de spilfiguur bij de implementatie van een marketingplan. Hij is de intermediair tussen de klant, het projectteam en andere betrokken partijen. Hij regisseert het ganse proces. Hij coördineert, plant en volgt op. Hij is het single point of contact voor de account. Hij bijt en laat nooit meer los.

Caroline Haverans
Caroline Haverans
caroline@wizz.be
+ 32 478 57 19 82

Bart Gybels

Bart Gybels
bart@wizz.be
+ 32 476 90 67 18

Patrick Keuleers
Patrick Keuleers
patrick@wizz.be
+ 32 471 440 771

Patrick Jouret
Patrick Jouret
patrickj@wizz.be
+ 32 486 99 57 56

Creatieve medewerkers

Een team van enthousiaste conceptbedenkers, grafisch ontwerpers en webbouwers, die zich 100% op project inzetten én inleven. Allen mediors en seniors in hun sport. Geïnteresseerde professionals, met zin voor verantwoordelijkheid en een gezonde hoek af.

Dries De Smedt
Dries De Smedt
Front End Developer / Designer
Information Architect / SEO / SEM
Social Media Ninja

Wouter Adriaensen
Wouter Adriaensen
Copywriter

Administratie

Karolien Boonen
Karolien Boonen
administratie@wizz.be
+ 32 14 70 33 35

Contacteer ons voor een inspirerende babbel